+48 787-013-504
 


Deski elewacyjne


Elewacje drewniane są od dawna stosowane w budownictwie na całym świecie. Deska elewacyjna jest wybierana coraz częściej nie tylko przez projektantów lub architektów, ale także przez prywatnych inwestorów. Inwestorzy wybierają deskę elewacyjną z uwagi na walory zdrowotne, ekonomiczne, a także komfort otoczenia. Elewacja drewniana poprzez swoją naturalność dodaje uroku każdej inwestycji.

Elewacje drewniane cieszą się coraz większym uznaniem - deski elewacyjne budują wrażenie przytulności i bezpieczeństwa. Elewacja z drewna mieni się kolorami, a faktura, kolor i zapach drewna są naturalne. Fachowo ułożona i starannie zabezpieczona elewacja drewniana będzie wizytówką domu. Drewno elewacyjne sprawia, iż elewacja oprócz walorów użytkowych i technicznych nabiera także indywidualnego charakteru. Szeroka gama profili elewacyjnych pozwoli na wybór deski idealnie spełniającej Państwa potrzeby.

Elewacja drewniana na co dzień jest spotykana w nowoczesnych osiedlach, obiektach handlowych i biurowych, prywatnych rezydencjach. Coraz częściej trafiają na polskie ściany z uwagi na klasyczne wzornictwo. Oprócz klasycznych profili mamy również nowoczesne deski elewacyjne, które podkreślą charakter Państwa domu. Drewno elewacyjne może nadać fasadzie niesamowity wygląd.

Przekroje produkowanych przez naszą firmę standardowych desek elewacyjnych:

Loading ....

Deska elewacyjna profil Rombo

Jest to wysokiej jakości profil elewacyjny produkowany z suszonego drewna wilgotności 12-14%. Podwyższony przekrój drewna o grubość 28mm zwiększa trwałość i stabilność profilu. Deski produkowane są produktem w 100% pełno wartościowym, sprzedawanym w klasie A/B.

Rombo produkowane jest na nowych maszynach czterostronnych. Daje to gwarancję doskonałej obróbki i najwyższej jakości surowca. W efekcie finalny produkt, jaki Państwu oferujemy charakteryzuje się niespotykanie wysoką jakością.

Nowoczesny wygląd deski fasadowej o profilu romboidalnym, tworzy bardzo ciekawy elekt wizualny na ścianie budynku. Łączenie desek na pióro i wpust, daje możliwość szybkiego i precyzyjnego montażu przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego i nowoczesnego designu.

Przekroje produkowanych przez naszą firmę desek elewacyjnych - Rombo:

Loading ....

Deska elewacyjna - Półbala

W sprzedaży posiadamy deskę elewacyjną świerkową imitującą bal. Deska produkowana jest z najlepiej dobranego, suszonego i czterostronnie struganego materiału świerkowego. Charakteryzuje się ładną i zdrową strukturą drewna. Zastosowanie techniki połączenia na pióro wpust pozwala na szybki montaż elewacji, a przy tym tworzy ją bardziej solidną i wytrzymałą. Wykończenie budynków świerkową deską elewacyjną nadaje mu nowoczesny, estetyczny i góralski wygląd oraz harmonijnie współgra z otaczającą zielenią. Drewniana elewacja stanowi idealną alternatywę dla płytek, kamienia czy kwarcytu.

Przekroje produkowanych przez naszą firmę desek elewacyjnych - Półbala:

Loading ....
printFrom: http://www.drew-mar.com.pl/deski-elewacyjne/